Koleston Perfect

Máte zájem o kvalitu, zcela výjimečnou škálu odstínů, dlouhou trvanlivost a vynikající krytí šedin?

Vyberte si ze 103 odstínů Koleston Perfekt!

Nenazývá se „Koleston perfect“ jen tak!!! Úspěch této značky trvá již desetiletí. V roce 1950 Wella vyvinula první krémovou barvu na vlasy ve světové konkurenci. Od té doby je Koleston nepostradatelnou značkou barev na vlasy v profesionálních kadeřnických salonech.

Všechny odstíny se pyšní revoluční technologií TRILUXIV, která díky striktnímu vědeckému přístupu v laboratořích Wella Professionals dodává permanentnímu barvení dosud nepoznanou dimenzi absolutní sytosti, trvanlivosti a zářivého lesku se 100% krytím šedivých vlasů.

Výhody barvy Koleston Perfect

  • maximální šetrnost vůči struktuře vlasů a pokožce hlavy
  • výrazný lesk
  • schopnost vyrovnat odstín v celé délce vlasů
  • možnost vytváření značné škály odstínů pomocí mixtónů
  • možnost použití k American Colors

Vášeň pro ryze přirozený vzhled

Autentické, brilantní a čisté

Působící dokonale přirozeně pro dokonale spokojené zákaznice

Odstíny naplňují žádostivost po osobitosti, zvýraznění přírodního vzhledu pomocí jemných tónů a propůjčení brilantních barevných efektů. Spektrum škály odstínů Pure Naturals se prostírá od světlé zářivé blond po hedvábnou lesklou čerň.

Nový vzhled

Jemný, elegantní a přirozený

Jemné a velmi působivé efekty

Módní elegantní akcenty ve vlasech pro něco extra se škálou barev zahrnujících všechny tóny pro barevné efekty a odlesky. Vlasy si zachovávají svůj přirozený vzhled a zároveň jsou zvýrazněny nádherným dotekem sofistikovaného akcentu pro elegantní styl.

Úchvatná barva s výrazným charakterem

Výrazná, okouzlující, vezme vám dech

Smyslnost zdůrazňující osobní styl

Fascinující intenzivní červené tóny jsou extravagantní barvy, které podtrhují osobnost. Vibrant Reds zahrnují celé spektrum dynamických a výrazných červených tónů od zářivé měděné přes intenzivní červenou až po tmavě fialovou.

Plné tóny povzbuzující chuť na víc

Tajemné, půvabné a svůdné

Svůdné a smyslné – jako čokoláda

Hnědé tóny ukazující smyslnou čokoládovou tvář. Škála, pokrývající celé spektrum dramatických hnědých tónů od teplých až po duhově chladné tóny s úžasným leskem, nabízí najednou módní, tajemný a půvabný vzhled.

Svádění v blond

Oslnivost – zářivá a ryzí

Nyní ještě svůdnější a šetrnější

Není blond jako blond! Tato barevná škála otevírá široké spektrum neuvěřitelně brilantních tónů čisté a ryzí blond s teplými nebo chladnými odlesky. Tato řada nabízí šest odstínů pro bezpečné zesvětlování až o 5 stupňů pro více zářivosti, lesku a mladistvého vzhledu.

Ohňostroj barev

Provokativní, kreativní a jedinečný

Kreativita pro jedinečný a osobitý vzhled

Sofistikované barevné kreace přitahují pozornost rafinovanými kombinacemi, neobvyklými technikami a magickým nádechem. Pro neomezené spektrum barevných možností. Tvořivost bez hranic umožňuje vytvořit jakoukoli barevnou fantazii od čistého odstínu po individuální barevnou kombinaci šitou na míru.

 
 
 
 
 

Kadeřnictví Marcela Hitmárová

Dvořákova 1210,
686 01   Uherské Hradiště

Telefon: 721 131 756
Email: hitmarcela@seznam.cz
Pracovní doba dle objednávek

 
 
 

Kadeřnictví Marcela Hitmárová

Spolupracujeme:

 

© 2009 Marcela Hitmárová